Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT VRA 640 X, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна,INOX рам
Достапност:
Шифра: 64198
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT VRA 640 X, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна,INOX рамка, сензорски команди, 4 грејни зони, заштита за деца, индикатор за топлина, 6700W, 560mm x 48mm x 574mm (60цм)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt