Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG FG87SUG/OL, Вградна Микробранова Печка, Црн Инокс, Капац
Достапност:
Шифра: 73089
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG FG87SUG/OL, Вградна Микробранова Печка, Црн Инокс, Капацитет 23л, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микробранови) 800W, Грил грејач со облога, Грил моќност 1.100 W, TACT контрола(Touch), Rapid defrost програм, стаклена ротирачка чинија 288 mm, отварање на вратата на копче, 5 години гаранција на керамичка внатрешност, Тајмер, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање, Автоматско готвење, Чистење со пареа, ВxШxД: 275x489x360 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm