Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG NZ64M3NM1BB/OL, Индукциска Стакло керамичка Вградна плот
Достапност:
Шифра: 72556
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG NZ64M3NM1BB/OL, Индукциска Стакло керамичка Вградна плотна, Smart touch контроли, 4 зони, Контролни функции: заштита за деца - Child Lock, 9 степени на контрола на моќност, Тајмер, заштита од висока температура, Power boost фукција, Aвтоматско откривање на садови - ако е премал садот за таа зона алармира да се смени, Вкупна моќност 7.2kW, Индикатор на греење, Димензии 590x520x57 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm