Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG NV75N5671RS/OL, Вградна фурна со Пиролиза, INOX, Врата к
Достапност:
Шифра: 72555
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG NV75N5671RS/OL, Вградна фурна со Пиролиза, INOX, Врата која може да се отвора во два дела - посебно доле посебно горе, Dual cook flex - технологија на печење две рaзлични јадења на две различни нивоа без мешање мириси, Dual fan - технологија на печење со два вентилатори за рамномерно распределување на топлиот воздух, ЛЦД Дисплеј Ice Blue, Капацитет 75л, Push Pull копчиња на вовлекување, Пиролитичко самочистење, Керамички емјал во внатрешноста, Тајмер, Телескопски водилки, Четворно стакло на вратата, Заштита од деца, А+ енергетска класа, Димензии 60x60x57 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm