Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG CTR464EB01/XEO, Стакло керамичка Вградна плотна, Инокс р
Достапност:
Шифра: 72414
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG CTR464EB01/XEO, Стакло керамичка Вградна плотна, Инокс рамка, ЛЦД Дисплеј, Контрола на допир, 4 зони, Контролни функции: заштита за деца - Child Lock, 9 степени на контрола на моќност, заштита од висока температура, Power On/Off функција, Вкупна моќност 6kW, Индикатор на греење, Димензии 575x505x52 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm