Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHC66906, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, Сензор
Достапност:
Шифра: 72387
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHC66906, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, Сензорска без рамка, со 7 грејни зони (една тројна и една овална зона), 9 нивоа на моќност, Direct slide контрола, Тајмер, Заштита од прегревање, Заклучување од деца, Индикатор за преостаната топлина, Димензии 57.6x51.8x5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela