Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG NV70K3370BS, Вградна фурна со Пиролиза, INOX, Dual fan -
Достапност:
Шифра: 72362
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG NV70K3370BS, Вградна фурна со Пиролиза, INOX, Dual fan - технологија на печење со два вентилатори за рамномерно распределување на топлиот воздух, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 70л, Push Pull копчиња на вовлекување, Пиролитичко самочистење, Керамички емјал во внатрешноста, Тајмер, Тројно стакло на вратата, Заштита од деца, А енергетска класа, Димензии 60x60x56.6 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm