Бренд: ST
Краток опис: ST BOL-3500XF, Superior technology, Вградна фурна со Турбо ВЕНТИ
Достапност:
Шифра: 72309
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BOL-3500XF, Superior technology, Вградна фурна со Турбо ВЕНТИЛАТОР,Инокс, Pop out копчиња, ЛЦД Дисплеј со дигитален Тајмер со 6 функции, 66л капацитет на фурна, горен и долен греач, Грил, светло во фурната, Алуминиумска рачка, Врата со двојно стакло - лесночистечка со внатрешно стакло кое се вади, Лесно чистечки специјален емајл на ѕидовите во фурната, А енергетска класа, 1 длабока тепсија, 1 решетка, Димензии 60x60x57,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt