Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG DW60M6040BB/EO, Вградна машина за миење садови, 13 компл
Достапност:
Шифра: 72295
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG DW60M6040BB/EO, Вградна машина за миење садови, 13 комплети капацитет, 6 програми, 60цм, ЛЦД Дисплеј, Половично полнење, Тајмер, Експрес програма 60 минути, Регулација на горната корпа, Заклучување од деца, Hygiene програма со температура до 70 степени - за дезинфекција на садови, 0.92 kWh потрошувачка на ел. енергија по циклус, 10.5л потрошувачка на вода по циклус, Аквастоп технологија против протекување, Бучност 44дб, А++ енергетска класа, Димензии 60x81.5x60 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm