Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG NV70K1340BB/OL, Вградна фурна, Црна боја, Dual fan - тех
Достапност:
Шифра: 71951
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG NV70K1340BB/OL, Вградна фурна, Црна боја, Dual fan - технологија на печење со два вентилатори за рамномерно распределување на топлиот воздух, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 70л, Каталитичко самочистење, Тајмер, Тројно стакло на вратата, Заштита од деца, Вклучена тава и решетка, А енергетска класа, Димензии 60x60x56.6 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm