Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje EC 321 BCSC, Стаклокерамичка вградна плотна, (30cm), Црн
Достапност:
Шифра: 71766
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje EC 321 BCSC, Стаклокерамичка вградна плотна, (30cm), Црна боја, Механички контоли, Сигнализација на преостаната топлина, Закосен раб од предната страна, 2 (Hi-Light) зони за готвење, напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, назад: 180 mm, 1,7 kW, Приклучна моќ: 2.900 W, Димензии (Ш x В x Д): 30 x 7,5 x 51cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt