Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG NV66M3531BS/OL, Вградна фурна, INOX, Dual cook - техноло
Достапност:
Шифра: 71719
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG NV66M3531BS/OL, Вградна фурна, INOX, Dual cook - технологија на печење две рaзлични јадења на две различни нивоа без мешање мириси, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 66л, Push Pull копчиња на вовлекување, Каталитичко самочистење, Тајмер, Тројно стакло на вратата, Заштита од деца, А енергетска класа, Димензии 60x60x56.6 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm