Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG BRB260131WW/EF, Вграден комбиниран фрижидер со долна ком
Достапност:
Шифра: 71586
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG BRB260131WW/EF, Вграден комбиниран фрижидер со долна комора, NO FROST, Дигитален ИНВЕРТЕР компресор мотор со 10 години гаранција, Нето капацотет 266л ( 72л замрзнувачки дел, 194л разладен дел, Автономна работа до 14 часа, Капацитет на амрзнување 9кг/24 часа, Бучност 37дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 290kWh, А+ енергетска класа, Димензии 178x54x55 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm