Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHEI60130010, Вградна електрична плотна 60цм инокс, контро
Достапност:
Шифра: 67003
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHEI60130010, Вградна електрична плотна 60цм инокс, контрола на копчиња, со 4 грејни зони 2x14, 5цм + 2x18цм рингли, A енергетска класа, Димензии 4.5x60x53цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt