Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA AMM 20 BIH, Вградна микробранова печка, Инокс, 20л, електр
Достапност:
Шифра: 66615
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA AMM 20 BIH, Вградна микробранова печка, Инокс, 20л, електронски контроли, DeFrost програма, тајмер, брз нивоа на моќнстарт, 8 програми, 5 нивоа на моќност, 800W, 1000W грил, 595мм 385мм 315мм
Напреден Филтер
Волумен 20 литри
Грил Да
Тип Вградни
ЛЦД Диспеј Не
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it