Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHC36177 (BHC36233030), Вградна стаклокерамичка плотна Дом
Достапност:
Шифра: 66609
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHC36177 (BHC36233030), Вградна стаклокерамичка плотна Домино, 30цм црна, сензорска, со 2 грејни зони 1x14, 5цм + 1x18цм, заштита од прегревање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt