Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG FG87SST/BOL, Вградна Микробранова Печка, INOX, Црна врат
Достапност:
Шифра: 65652
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG FG87SST/BOL, Вградна Микробранова Печка, INOX, Црна врата, Капацитет 23л, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микробранови) 800W, Грил грејач со облога, Грил моќност 1.100 W, TACT контрола(Touch), стаклена ротирачка чинија 288 mm, отварање на вратата на копче,5 години гаранција на керамичка внатрешност, Тајмер, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање, Автоматско готвење, Чистење со пареа, ВxШxД: 275x489x406 mm
Напреден Филтер
Волумен 23 литри
Грил Да
ЛЦД Дисплеј Да
Тип Вградни
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm