Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH DHL535C, Вграден аспиратор 53цм, Метално сив, 2x 40W лампи
Достапност:
Шифра: 65342
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH DHL535C, Вграден аспиратор 53цм, Метално сив, 2x 40W лампи, единечен мотор 170W, метален филтер, 3 брзини, 66 дб, Максимум од 280м кубни екстракција, Димензии 23.5 x 53 x 28цм
Напреден Филтер
Боја INOX/Сребрена Боја
Тип Традиционален
Широчина 50
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt