Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG C61R2AAST/BOL, Стакло керамичка Вградна плотна, Заоблена
Достапност:
Шифра: 64601
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG C61R2AAST/BOL, Стакло керамичка Вградна плотна, Заоблена INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола на допир, 2 поединечни плотни , 2 брзи плотни, Контролни функции: заштита за деца - Child Lock, 9 степени на контрола на моќност, заштита од висока температура, Power On/Off функција, Грејни зони 2 поединечни плотни 145mm 1.2kW, 2 поединечни плотни 180mm 1.8kW, Вкупна моќност 6.0kW, Индикатор на греење, Димензии 575x505x52.6 mm
Напреден Филтер
Грејни зони 4 Обични
Должина 60 сантиметри
Контроли Електронски на допир
Тип Стаклокерамички
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm