Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG C21RJAN/BOL, Стакло керамичка Вградна плотна, Заоблена о
Достапност:
Шифра: 64600
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG C21RJAN/BOL, Стакло керамичка Вградна плотна, Заоблена од две страни INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола на допир, 1 поединечна плотна , 1 брза плотна, Контролни функции: заштита за деца - Child Lock, 9 степени на контрола на моќност, Тајмер, заштита од висока температура, Power On/Off функција, Грејни зони поединечна плотна 145mm 1.2kW, поединечна плотна 180mm 1.8kW, Вкупна моќност 3.0kW, Индикатор на греење, Димензии 288x505x50 mm
Напреден Филтер
Грејни зони 2 Обични
Должина Домино 30 сантиметри
Контроли Електронски на допир
Тип Стаклокерамички
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm