Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WPRO Комплет за стаклокерамичка плотна ( 1 стругалка +
Достапност:
Шифра: 55062

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WPRO Комплет за стаклокерамичка плотна ( 1 стругалка + 250мл течност за чистење + 10 резервни ножеви за стругалка) 484000008418
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt