Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HS-546CN, Хоризонтален замрзнувач со TWIN TECH технологија
Достапност:
Шифра: 72693
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA HS-546CN, Хоризонтален замрзнувач со TWIN TECH технологија, Капацитет 415л, TWIN TECH - може да работи како замрзнувач или како ладилник, Механички контроли, Прилагодување на температурата, Лесен ентериер за чистење, A+ енергетска класа, Димензии 142.4x68.5x85 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt