Бренд: ST
Краток опис: ST CF-300M Superior Technology, Хоризонтален замрзнувач, Капацит
Достапност:
Шифра: 69541
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CF-300M Superior Technology, Хоризонтален замрзнувач, Капацитет 300л, Механички контроли, Прилагодување на температурата, Лесен ентериер за чистење, A+ енергетска класа, Димензии 111.5x67x85 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt