Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WHE3133FM, Хоризонтален замрзнувач 315л, ЛЕД Дисплеј,
Достапност:
Шифра: 69537
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WHE3133FM, Хоризонтален замрзнувач 315л, ЛЕД Дисплеј, електронски контроли, 6th sense технологија, Flexi mode - лизгачки корпи на две нивоа, заклучување на уредот, внатрешно осветлување, функција за брзо замрзнување, 3 корпи, Капацитет на замрзнување 20кг за 24 часа, прилагодлива температура, А+ енергетска класа, Димензии 91.6x118x69.8 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt