Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WH2010 A+E, Хоризонтален замрзнувач, бела боја, Капаци
Достапност:
Шифра: 69324
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WH2010 A+E, Хоризонтален замрзнувач, бела боја, Капацитет 207л, 6th sense ЛЦД Дисплеј технологија, заклучување на уредот, внатрешно осветлување, функција за брзо замрзнување, Еco режим на работа, прилагодлива температура, 1 корпа, А+ енергетска класа, Димензии 86.5x80.6x64.2 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt