Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje FH 210 W, Замрзнувач , Бела боја, Бруто капацитет: 210 Л
Достапност:
Шифра: 66129
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje FH 210 W, Замрзнувач , Бела боја, Бруто капацитет: 210 Литри, 1 компресор, Голем сад за зеленчук и овошје, 1 корпa, Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze), Бучност: 41dB(A), Енергетска класа A, Димензии (Ш x В x Д): 80 x 85 x 70 cm
Напреден Филтер
Висина 85 сантиметри
Волумен 200 литри
Должина 80 сантиметри
Тип Хоризонтални
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt