Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RS68N8240WW/EF WHITE, Side by side фрижидер, Бела боја,
Достапност:
Шифра: 72128
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG RS68N8240WW/EF WHITE, Side by side фрижидер, Бела боја, TOTAL NO FROST, MULTI FLOW технологија (струење на ладен воздух од повеќе извори), Twin Cooling Plus засебен систем за ладење на фрижидер и замрзнувач, Дигитален инвертер компресор со 10 години гаранција, LED Дисплеј на вратата, Аларм за отворена врата, Диспанзер за вода на вратата, Минибар на вратата, Нето запремнина 617л, Фрижидерски дел 407л, замрзнувачки дел 210л, Зона на ладење - CoolSelect Zona, Студен оддел за свеж зеленчук - Chill Compartment, 4 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 5 прегради во вратата, полица за јајца, полица за Вино, полица за галон, Ледомат автоматски за правење мраз, 3 полици од калено стакло во замрзнувачот, 3 фиоки во замрзнувачот, 2 прегради во вратата, LED внатрешно осветлување, надворешна рачка, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.789 x 912 x716mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm