Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HS-65LN, Мини бар фрижидер со внатрешна комора, бела боја,
Достапност:
Шифра: 72394
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA HS-65LN, Мини бар фрижидер со внатрешна комора, бела боја, 50Л, 43л фрижидерски дел, 6л замрзнувачки дел, 1 полица, термостат за регулација на температурата, Димензии 44.5x48.5x49.5 цм, А+ енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm