Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DFO 3C26 X, Машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, Ин
Достапност:
Шифра: 73813
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 28,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

24,999 Ден.
12 РАТИ: 2,188 Ден.
24 РАТИ: 1,146 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
INDESIT DFO 3C26 X, Машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, Инокс, Голем ЛЦД Дисплеј, 60цм, 14 комплети, дигитални команди, 8 програми, Push&Go копче за миење со само едно притискање, Fast&Clean ефективно миење за само 28 минути (без сушење), Половично полнење, Extra cycle - за флеки кои тешко се вадат, Тајмер, Систем против прелевање вода, Потрошувачка на вода 9.5л, Бучност 46дб, А++ енергетска класа, Димензии 85x60x59 цм
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ