Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HFC 2B19X, Самостоечка Машина за миење садови,
Достапност:
Шифра: 71945
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HFC 2B19X, Самостоечка Машина за миење садови, Инокс, 60цм, 13 комплети, 5 програми, 3 температури, тајмер, Половично полнење, самочистечки филтер, телескопски систем на извлекување на корпата, Flexi space, Бучност 49дб, A+ енергетска класа, Димензии 85x59.7x59 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it