Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje GS 52115W, Самостоечка Машина за миење садови, Боја Бела
Достапност:
Шифра: 69865
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje GS 52115W, Самостоечка Машина за миење садови, Боја Бела, 45 цм, 9 стандардни сетови, 6 програми: Нормалнa програмa, Интензивно миење, Брз интензивен програм, Економична програма, Накиснување, Нежно миење за осетливи садови 40 / 45 / 55 / 60 / 65°C, Температура на миење: 40, 45, 55, 60, 65 °C, Потрошувачка на вода: 9 l, Одложен старт 0-24 часа, Самочистечки филтер, Целосен Aqua Stop, Енергетска класа: A++, Бучност: 49 dB(A), Димензии (ШxВxД): 44,8 x 84,5 x 60 cm (45cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt