Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DSR 15B1 EU, Машина за миење садови, Бела, 45цм, 10 комп
Достапност:
Шифра: 68239
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DSR 15B1 EU, Машина за миење садови, Бела, 45цм, 10 комплети, 5 програми, можност за приклучување топла вода, инокс внатрешност, 51децибели, индикатор за сол и сјај, заштита од протекување, А+ енергетска класа, Димензии 85x60x45 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it