Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux ESF5201LOW, Машина за миење на садови, Бела боја, Кап
Достапност:
Шифра: 67731
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux ESF5201LOW, Машина за миење на садови, Бела боја, Капацитет 13 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), ЛЦД индикатор, Бучност: 49dB, А+ енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (50, 60, 65, 70 C), одложено миење, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA CONTROL, 14 литри потрошувачка на вода, Димензии 600 x 600 x 850 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt