Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WPRO СЕТ за машини за миење садови ( Сол за миење, 24x
Достапност:
Шифра: 55068

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WPRO СЕТ за машини за миење садови ( Сол за миење, 24x таблети, Средство за миење ), 484010678192
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt