Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EW8H258S, Кондензациска Машина за сушење алишта со ТО
Достапност:
Шифра: 74144
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 45,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

36,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,710 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 959 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EW8H258S, Кондензациска Машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА, Инвертер мотор, Црна Транспарентна врата, Капацитет 8кг, ЛЦД Дисплеј, 20 програми, Woolmark Blue сертифкат за нежни алишта, Sensi Care систем - одредување на циклусот на сушење според количината алишта, Gentle Care систем - отстранување на влага на пониски температури, DelicateCare System – посебни програми за разнолична деликатна облека, Сензор за влага, Eco flow систем со сензор за температура и ефикасен филтер, Тајмер за одложено сушење, ЛЕД осветлување во барабанот, Soft drum - барабан кој нежно ја третира облеката, Бучност 65dB, А++ енергетска класа, Димензии 85x60x60 цм
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG