Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON NT M11 91WK, Kондензациска сушара со ТОПЛОТНА П
Достапност:
Шифра: 73194
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON NT M11 91WK, Kондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА, Бела, 9кг, LCD Дисплеј, 4 сензорски автоматски нивоа на сушење - Set & Forget со автоматска регулација на влажноста и температурата во барабанот, 23 програми за сушење, 4 нивоа на сушење, Woolmarк Blue care програма за сушење алишта кои се перат само рачно, Active Care, QUICK CLEANING помал и поефективен филтер за чистење од претходно, програма против алергии, Reresh програма за освежување на алишта кои се еднаш носени или извадени од плакар, TEDDY програм за сушење деликатни плишани играчки, Програм за лесно пеглање, Тајмер, Заштита од деца, Бучност 67дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 339kWh, A+ енергетска класа, Димензии: 85.5x59.5x65,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt