Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT YT M08 71 R EU, Кондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА,
Достапност:
Шифра: 73043
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

23,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,109 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 542 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
INDESIT YT M08 71 R EU, Кондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА, ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела, 7кг, Голема стаклена врата, Дисплеј со ЛЕД индикатори, 4 нивоа на сушење, 15 програми за сушење, Push&Go копче кое автоматски ке ги сетира сие потребни параметри за најоптимално сушење на алиштата до 4кг, Додаток за сушење чевли, Индикатори за сушење, Тајмер, Звучен сигнал за крај на програма, Заклучување од деца, Лесночистечки филтер, Индикатор за празнење на садот за вода, Бучност 67дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 278 kWh, А+ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x65.5 цм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG