Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EW7H437P, Кондензациска Машина за сушење алишта со ТО
Достапност:
Шифра: 72806
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 35,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

28,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,340 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 750 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EW7H437P, Кондензациска Машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА, Бела пластична врата, Капацитет 7кг, ЛЦД Дисплеј, 20 програми, Woolmark Blue сертифкат за нежни алишта, Sensi Care систем - одредување на циклусот на сушење според количината алишта, Gentle Care систем - отстранување на влага на пониски температури, Сензор за влага, Eco flow систем со сензор за температура и ефикасен филтер, Тајмер за одложено сушење, Вртење на барабанот во два правци, Soft drum - барабан кој нежно ја третира облеката, Бучност 66дб, А+ енергетска класа, Димензии 85x60x60 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG