Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FT CM10 8B, Кондензациска машина за сушење алишта, бел
Достапност:
Шифра: 72759
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL FT CM10 8B, Кондензациска машина за сушење алишта, бела, 8кг, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, 15 програми, ЛЕД Дисплеј, тајмер, Бучност 65dB, Димензии 86x59.5x64.9 цм, Б енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555