Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MDC80-C01, Кондензациска машина за сушење алишта, ЛЦД Дисп
Достапност:
Шифра: 72656
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 16,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,995 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 693 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 355 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA MDC80-C01, Кондензациска машина за сушење алишта, ЛЦД Дисплеј, XXL голема врата, Капцитет 8кг, 16 програми, внатрешно осветлување, Тајмер за одложено сушење, Систем против гужвање, Заклучување од деца, Бучност 69dB, 561 kWh годишна потрошувачка на ел. енергија, Б енергетска класа, Димензии 59.5x61.5x84.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG