Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TDHP FD8, Кондензациска машина за сушење алишта со ТО
Достапност:
Шифра: 72550
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TDHP FD8, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА, Капацитет 8кг, Бела боја, ЛЦД дисплеј, 15 програми, Тајмер, Индикатори за препрол резервоар, време за чистење и преполн фитер, Звучен сигнал за крај на програмата, Автоматска функција против гужвање, Заштита од деца, A++ енергетска класа, Димензии 845x596x563 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it