Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT EDCE G45 B H (EU), Кондензациска сушара, Бела, 8кг, Елек
Достапност:
Шифра: 72524
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT EDCE G45 B H (EU), Кондензациска сушара, Бела, 8кг, Електронски програматор, LCD Дисплеј, Автоматски нивоа на сушење, 4 нивоа на сушење, My Time, Индикатор за празнење на садот за вода, 16 програми, тајмер, Бучност: 68dB, Енергетска класа Б, Димензии: 85x59.5x61 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela