Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FT M10 81Y EU, Кондензациска машина за сушење алишта с
Достапност:
Шифра: 72446
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL FT M10 81Y EU, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМА , бела, 8кг, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, ЛЕД Дисплеј, тајмер, Autocleaning филтер - се чисти автоматски со дотокот на вода, 84.9x59.5x45.9 цм, А+ енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela