Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje DP7B, Кондензациска машина за сушење алишта, ЛЦД Дисплеј
Достапност:
Шифра: 72085
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 20,990 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,590 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 860 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 438 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje DP7B, Кондензациска машина за сушење алишта, ЛЦД Дисплеј, 7кг, Реверзибилно движење на барабанот, Тајмер, Систем против туткање, Сигнал за полн сад за кондензатор, Сензор на влажност, Бучност 65дб, Заклучување - заштита за деца (CDP), Б енергетска класа, Потрошувачка на енергија 504 kWh, Димензии 60×85×62,5 цм
Достапност по салони Сетек Велес
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG