Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TCD8, Кондензациска машина за сушење алишта, Капаците
Достапност:
Шифра: 71998
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TCD8, Кондензациска машина за сушење алишта, Капацитет 8кг, Бела боја, 15 програми, Тајмер, Индикатори за препрол резервоар, време за чистење и преполн фитер, Звучен сигнал за крај на програмата, Автоматска функција против гужвање, Заштита од деца, Б енергетска класа, Димензии 845x596x563 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt