Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON AQC9 4F5 T/Z1 EU, Kондензациска сушара со Топло
Достапност:
Шифра: 70233
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON AQC9 4F5 T/Z1 EU, Kондензациска сушара со Топлотна пумпа, AQUALTIS серија, Бело-Сребрена со црна врата, 9кг, Голем ЛЦД Дисплеј, 3 автоматски нивоа на сушење, Тајмер, 16 програми меѓу кои: програма против алергии, бебе програма, плишани играчки програма, памучни и деликатни ткаенини програма, студен воздух програма, Child lock, Би ротационен барабан, Child lock, А+ енергетска класа, Димензии: 85x60x63 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela