Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON TDHP 871 RP (UK), Kондензациска сушара со ТОПЛО
Достапност:
Шифра: 70232
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON TDHP 871 RP (UK), Kондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА, Бела со црна врата, 8кг, LCD Дисплеј, 7 сензорски автоматски нивоа на сушење - Set & Forget со автоматска регулација на влажноста и температурата во барабанот, 31 програма за сушење меѓу кои: Woolmarк silver care програма за сушење алишта кои се перат само рачно, програма против алергии, програм за лесно пеглање, Тајмер, Заштита од деца, Бучност 72дб, A+ енергетска класа, Димензии: 85 x 58,4 x 59,5 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela