Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON TDHP 871 RP (UK), Kондензациска сушара со ТОПЛО
Достапност:
Шифра: 70232
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,063 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 521 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HOTPOINT ARISTON TDHP 871 RP (UK), Kондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА, Бела со црна врата, 8кг, LCD Дисплеј, 7 сензорски автоматски нивоа на сушење - Set & Forget со автоматска регулација на влажноста и температурата во барабанот, 31 програма за сушење меѓу кои: Woolmarк silver care програма за сушење алишта кои се перат само рачно, програма против алергии, програм за лесно пеглање, Тајмер, Заштита од деца, Бучност 72дб, A+ енергетска класа, Димензии: 85 x 58,4 x 59,5 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG