Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL HSCX 80420, Кондензациска машина за сушење алишта со Т
Достапност:
Шифра: 69237
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL HSCX 80420, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМА и 10 години гаранција на моторот, бела со Инокс лајсна на вратата, Голем ЛЦД Дисплеј, 8кг, 6th Sense технологија, тајмер, 8 програми, Дијагонално струење на воздухот, Автоматско проветрување заради ладење, заштита од пресушување, спорт програма, инидкатор за затнат филтер, инидкатор за време на сушење, Еко монитор - индикатор за потрош. на ел. енергија од избраниот програм, А++ енергетска класа, 84.5x59.6x65.9 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela