Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT IDC 75 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 7кг, 10 годин
Достапност:
Шифра: 68676
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT IDC 75 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 7кг, 10 години гаранција на мотор, Електронски програматор, Автоматски нивоа на сушење, Индикатор за празнење на садот за вода, 16 програми, Eco time, тајмер, Бучност: 68дб, Енергетска класа Б, Димензии: 85x59.5x61 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela